Trend Oteller de Yer Alan Tesis Bilgilerinizi Yönetmek, Güncellemek ya da Yeni Bir İlan Vermek İsterseniz Bizimle İrtibata Geçiniz. Telefonumuz : 0 533 699 84 10
Onur Apart | Bungalow Hoteller, Bungalow Oteller, Bungalow Ağaç Kütük Evler
Adres : Ocaklar - Erdek - Balıkesir
Telefon : 0266 8475883
E-Posta : Bilgi güncelleniyor.
Üyelik Tarihi : 28 Aralık 2013

Onur Apart

Apartımız

Erdek Ocaklar merkezde müstakil odalarımızla siz Erdek seven tatilciler için aile ortamında huzurlu ve sakin bir tatil geçirmeniz için ideal bir ortam hazırladık.

Oda Özellikleri

Apartımızın odalarında, banyo, tv, mutfak ve mutfak malzemeleri

İndirimler

Apartımızda 15 günden fazla konaklanacağı durumlarda indirim uygulanır.

Spor ve Aktiviteler

Ocaklar konum itibari ile öyle gezilesi bir beldedir ki, dilerseniz Avşa turlarına, dilerseniz ada turlarına katılabilir. Arzu ettiğiniz takdirde olağanüstü eşsiz doğarını yapılan doğa yürüyüşleri trekkingler ile keşfedebilirsiniz.

Yemek Servisi

Apartımızda her odada bulunan mutfak malzemeleri ile mutfaklarda hazırladığınız yemeklerinizi günün istediğiniz vaktinde arzu ettikçe aile ortamında yiyebilirsiniz.

Ulaşım

Apartımıza ulaşmak oldukça kolaydır, İstanbul’dan Bandırma’ya sürekli deniz otobüsü ve feribot vardır. Yenikapı-Bandırma arası 2 saatlik deniz yolculuğundan sonra Bandırma-Ocaklar arası yarım saatlik otomobil yolculuğu ile Ocaklar’a gelinir. Ocaklar’a gelince sahil yolu mevkiinden otelimize ulaşabilirsiniz. (İDO seferleri için tıklayınız.) Ankara, Eskişehir, Bursa ve İzmir’den Erdek’e sürekli otobüs seferleri bulunur. Belde dolmuşları sürekli çalışır. Belde’de otobüs yazıhaneleri vardır. Erdek’ten feribotla Tekirdağ’a geçmek’te mümkündür. Ocaklar İstanbul’a 360 km, Bursa’ya 126 km, Eskişehir’e 270 km, Ankara’ya 500 km, İzmir’e 280 km uzaklıktadır. Kısaca Ocaklar’a ulaşmak kolay ve hızlıdır.

Konum

Denize sıfır mesafede ve Ocaklar’ ın merkezine yakındır.

Apart Pansiyonlar, Butik Oteller, Moteller, Ocaklar Bungalow Evler, Oteller, Pansiyonlar kategorisinde bulunan Onur Apart sitemize 28 Aralık 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.069 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

WhatsApp chat