Trend Oteller de Yer Alan Tesis Bilgilerinizi Yönetmek, Güncellemek ya da Yeni Bir İlan Vermek İsterseniz Bizimle İrtibata Geçiniz. Telefonumuz : 0 533 699 84 10
Meriç Otel ve Pansiyon Ören | Bungalow Hoteller, Bungalow Oteller, Bungalow Ağaç Kütük Evler
Adres : Ören - Burhaniye - Balıkesir
Telefon : +90 (266) 416 19 60 +90 (533) 434 24 40
E-Posta : bilgi@mericpansiyon.com
Websitesi : www.mericpansiyon.com
Üyelik Tarihi : 05 Mayıs 2014

Meriç Otel ve Pansiyon Ören

Otelimiz
Meriç Otel, bünyesinde bulunan odalarda klima, sıcak su, kalorifer, mini bar, telefon, saç kurutma makinası ve kablosuz internet bulunmaktadır ayrıca genel kullanıma açık 80 kişilik restaurant ve 50 kişilik cafe bar mevcuttur. Odaya da servis imkanı vardır.
Meriç Otel, sahile 100 metre mesafededir ve sahilde sınırsız sportif faaliyetleri gerçekleştirerek, Ören Otelleri’nin bulunduğu masmavi denizinin tadını çıkartmanın yanı sıra alternatif etkinliklerle de gününüzü eğlenceli bir şekilde sürdürebilirsiniz.
Meriç Otel, Körfez hava alanına 10 kilometre, Burhaniye otogarına 4 kilometre mesafededir. 0-6 yaş grubuna ücretsiz ve 06-12 yaş grubundaki küçük konuklara ise %50 indirim uygulanmaktadır.
Günün 24 saati özlediğiniz rahatlık ve hizmeti bulacaksınız. Otelimiz yaz & kış açıktır.
Oda Özellikleri
Klima,Kalorifer,Sıacaksu,Tv,Mini Bar, Telefon, Uydu Yayınları,Saç Kurutma Makinesi, Kablosuz internet mevcuttur.
İndirimler
0-6 yaş gurubu üçretsiz 06-12 yaş gurubu %50 indirim uygulanmaktadır.
Spor ve Aktiviteler
Burhaniye`nin Kendine özgü sahillerinde sınırsız sportif faaliyleriyle gününüzü eğlencyle geçirebilir,güneşlenmenin ve yüzmenin tadını çıkarıcaksınız.
Yemek Servisi
80 Kişilik Restaurant,50 Kişilik Cafe Barımız mevcuttur. Ayrıca Oda servisimiz var.
Ulaşım
otelimiz körfez hava alanına 10 km burhaniye otogarına 4 km mesafededir.
Konum

Denize 100metre mesafe.

Apart Pansiyonlar, Burhaniye Bungalow Evler, Butik Oteller, Moteller, Ören Bungalow evler, Oteller, Pansiyonlar kategorisinde bulunan Meriç Otel ve Pansiyon Ören sitemize 05 Mayıs 2014 tarihinde firma yetkilisinden yazılı ve görsel materyalleri kullanma yetkisi alınarak eklenmiş ve 1.669 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Ergin Söyler
19 Haziran 2018 - 16:21

Yıllardır Küçükkuyu Sahilinde gitmediğimiz yer kalmadı diyebilirim.İki yıl önce arkadaşlar vasıtasıyla ve biraz da keşfettiğimiz “Naci Baba’nın Yeri” tam anlamıyla mükemmel. Servis,kalite,güleryüz, uygun fiyat ve gerçek anlamda aile yeri arıyorsanız tam size göre. Asla pişman olmazsınız.Bu vesileyle “Naci Baba”ya ve tüm çalışanlarına da çook teşekkür ederiz.

WhatsApp chat