Trend Oteller de Yer Alan Tesis Bilgilerinizi Yönetmek, Güncellemek ya da Yeni Bir İlan Vermek İsterseniz Bizimle İrtibata Geçiniz. Telefonumuz : 0 533 699 84 10
Hillpark Hotel Erdek | Bungalow Hoteller, Bungalow Oteller, Bungalow Ağaç Kütük Evler
Adres : Çuğra Mevkii - Erdek - Balıkesir
Telefon : 0 545 371 03 61 - 0 532 371 03 61
E-Posta : rezervasyon@agrihillpark.com
Websitesi : http://www.agrihillpark.com
Üyelik Tarihi : 30 Kasım 2013

Hillpark Hotel Erdek

 

Otelimiz

Otelimiz Kapıdağ yarımadasının en güzel koyu olan Erdek’ te denize sıfır konumdadır. Otelimizin önü kumsal denizi kum olup  ana bina ve 2 blok taş odalardan oluşmaktadır. Ana blok odaları ile taş blokların odaları arasında sadece konfor farkı vardır. Bütün blokların odaları klima ve televizyonludur. Her odada minibar ve fön makinesi mevcuttur. Otelimizde 1 ,2,3, ve 4 kişilik odalar mevcuttur. Bloklar arasında 4 kaydıraklı aquapark mevcuttur. Açık büfemizde çeşit çeşit sıcak, soğuk, tatlı ve meyveler sunulmaktadır.

Oda Özellikleri

Telefon, Televizyon, Mini Bar, Split Klima, Balkon, Saç Kurutma Makinası, Duş ve Daimi Sıcak Su mevcuttur.

İndirimler

Otelimizde indirim uygulanan aylar Haziran, Eylül ve Ekim Aylarıdır.

Spor ve Aktiviteler

Futbol Sahası, Sahil Yürüyüşü, Adalara tekne turu, Disco ve Eğlence Merkezleri, Ocaklar Zeytin Şenliği, Ping pong, Playstation,  Deniz bisikleti,  Kano, Dağ – Doğa Yürüyüşleri Trekking

Yemek Servisi

Tesisimiz yarım pansiyon olarak hizmet vermekte olup, sabah – akşam zengin menülerinden faydalanabilirsiniz.

Ulaşım

Otelimize ulaşmak oldukça kolaydır, İstanbul’dan Bandırma’ya sürekli deniz otobüsü ve feribot vardır. Yenikapı-Bandırma arası 2 saatlik deniz yolculuğundan sonra Bandırma-Erdek Çuğra Mevkii arası yarım saatlik otomobil yolculuğu ile Erdek Çuğra Mevkii ’ne gelinir. Çuğra ’ya gelince sahil yolu mevkiinden otelimize ulaşabilirsiniz. (İDO seferleri için tıklayınız.) Ankara, Eskişehir, Bursa ve İzmir’den Erdek’e sürekli otobüs seferleri bulunur. Belde dolmuşları sürekli çalışır. Belde’de otobüs yazıhaneleri vardır. Erdek’ten feribotla Tekirdağ’a geçmek’te mümkündür. Erdek Çuğra İstanbul’a 360 km, Bursa’ya 126 km, Eskişehir’e 270 km, Ankara’ya 500 km, İzmir’e 280 km uzaklıktadır. Kısaca Çuğra ’ya ulaşmak kolay ve hızlıdır.

Konum

Denize sıfır mesafede ve Erdek merkezine yakındır.

 

Apart Pansiyonlar, Butik Oteller, Erdek Bungalow Evler, Moteller, Oteller, Pansiyonlar kategorisinde bulunan Hillpark Hotel Erdek sitemize 30 Kasım 2013 tarihinde firma yetkilisinden yazılı ve görsel materyalleri kullanma yetkisi alınarak eklenmiş ve 2.376 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
Agrihillpark 360 Derece
02 Mayıs 2014'de eklenmiş
WhatsApp chat