Trend Oteller de Yer Alan Tesis Bilgilerinizi Yönetmek, Güncellemek ya da Yeni Bir İlan Vermek İsterseniz Bizimle İrtibata Geçiniz. Telefonumuz : 0 533 699 84 10
Green House Pansiyon Erdek | Bungalow Hoteller, Bungalow Oteller, Bungalow Ağaç Kütük Evler
Adres : Ocaklar - Erdek - Balıkesir
Telefon : +90 266 847 57 86 – 532 300 16 41
E-Posta : Bilgiler güncelleniyor.
Üyelik Tarihi : 25 Aralık 2013

Green House Pansiyon Erdek

Pansiyonumuz

Erdek Ocaklar’ da Bahçeli, bahçesinde ıhlamur ağaçları bulunan ev rahatlığını aratmayan balkonlu pansiyonumuza bekliyoruz.

Oda Özellikleri

Klima, uydu tv, banyo, buzdolabı, kablolu internet ve sıcak su, mutfak gereçleri

İndirimler

Pansiyonumuz da indirim uygulanan aylar Haziran, Eylül ve Ekim Aylarıdır.

Spor ve Aktiviteler

Yürüyüşü, Adalara tekne turu, Disco ve Eğlence Merkezleri, Ocaklar Zeytin Şenliği, Ping pong, Playstation,  Deniz bisikleti,  Kano, Dağ – Doğa Yürüyüşleri Trekking

Yemek Servisi

Pansiyonumuz da mutfak ve mutfak gereçleri siz misafirlerimizin kullanımına sunulmuştur. Günün arzu ettiğiniz saatinde yararlanabilirsiniz.

Ulaşım

Pansiyonumuza ulaşmak oldukça kolaydır, İstanbul’dan Bandırma’ya sürekli deniz otobüsü ve feribot vardır. Yenikapı-Bandırma arası 2 saatlik deniz yolculuğundan sonra Bandırma-Ocaklar arası yarım saatlik otomobil yolculuğu ile Ocaklar’a gelinir. Ocaklar’a gelince sahil yolu mevkiinden otelimize ulaşabilirsiniz. (İDO seferleri için tıklayınız.) Ankara, Eskişehir, Bursa ve İzmir’den Erdek’e sürekli otobüs seferleri bulunur. Belde dolmuşları sürekli çalışır. Belde’de otobüs yazıhaneleri vardır. Erdek’ten feribotla Tekirdağ’a geçmek’te mümkündür. Ocaklar İstanbul’a 360 km, Bursa’ya 126 km, Eskişehir’e 270 km, Ankara’ya 500 km, İzmir’e 280 km uzaklıktadır. Kısaca Ocaklar’a ulaşmak kolay ve hızlıdır.

Konum

Denize sıfır mesafede ve Ocaklar’ ın merkezine yakındır.

Apart Pansiyonlar, Butik Oteller, Erdek Bungalow Evler, Moteller, Oteller, Pansiyonlar kategorisinde bulunan Green House Pansiyon Erdek sitemize 25 Aralık 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.758 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

WhatsApp chat