Trend Oteller de Yer Alan Tesis Bilgilerinizi Yönetmek, Güncellemek ya da Yeni Bir İlan Vermek İsterseniz Bizimle İrtibata Geçiniz. Telefonumuz : 0 533 699 84 10
Gedeve Plajı | Bungalow Hoteller, Bungalow Oteller, Bungalow Ağaç Kütük Evler
Adres : Gedeve - Erdek - Balıkesir
Telefon : -
E-Posta : -
Üyelik Tarihi : 09 Aralık 2013

Gedeve Plajı

KASTRİ MEVKİİ & KAMPLAR PLAJI

Erdek’in girişinde yemyeşil zeytin ağaçlarının çevrelediği yerleşim yerlerinden biridir.Özellikle yaz aylarında yazlık sitelerin, villaların sakinlerinin yazlık olarak tercih ettiği, Gedeve’de kamu kurum ve kuruluşlarına ait yaz kampları bulunmaktadır. Gedeve Mevkii bu özelliği nedeni ile Kamplar bölgesi olarak da bilinir. Otel, motel, pansiyon yanı sıra kır kahvesi ve kır lokantalarının bulunduğu sahil Kurbağalı ve Çuğra plajına göre daha sakin yapıya sahiptir. Mavi bayraklı tesislere de ev sahipliği yapan plaj sığ ve tamamen kum denizi, çevreleyen sahili iğde ağaçları gölgelenmektedir.

GEDEVE REGION & CAMPS BEACH

It is one of the settlements which located among green olive trees in the entrance of Erdek.There are camping complexes of governmental institutions and foundations in Gedeve Region where the residents prefer to live in the summer sites and villas especially in the summer. That region is also known as Camps Area where there are hotels , motels , boarding houses, country-cafes and restaurants.When it is compared to Kurbağalı and Çuğra Beaches, you can realize that Camps Beach is a bit quiet place which also has got a shallow seashore and blue flag campsites with shading oleasters.

Bölge Bilgileri kategorisinde bulunan Gedeve Plajı sitemize 09 Aralık 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.531 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

WhatsApp chat