Trend Oteller de Yer Alan Tesis Bilgilerinizi Yönetmek, Güncellemek ya da Yeni Bir İlan Vermek İsterseniz Bizimle İrtibata Geçiniz. Telefonumuz : 0 533 699 84 10
Gardina Butik Otel | Bungalow Hoteller, Bungalow Oteller, Bungalow Ağaç Kütük Evler
Adres : Ocaklar Köyü - Erdek - Balıkesir
Telefon : +90 266 847 5820
E-Posta : cansu_durak_@hotmail.com
Üyelik Tarihi : 23 Aralık 2013

Gardina Butik Otel

Otelimiz
Gardina Tatil Evleri 2008 yılında hizmete girmiş ve o günden beri Erdek tutkunlarının tutkusu haline gelmiştir. Denize sıfır müstakil evlerden oluşan tesisimiz Erdek Ocaklar Mevkiindedir.
Oda Özellikleri
Tatil evlerimiz müstakil ve konumu denize sıfırdır. Odalarda Banyo, Eşya Dolabı, Havlu, İnternet, Telefon, tuvalet ve Uydu yayını vardır.
İndirimler
0.6 yaş ücretsiz, yaz sezonu boyunca fiyatlarımız makuldur.
Spor ve Aktiviteler
Spor ve Aktivite yapabileceğiniz seçeneklerimiz arasında Tekne Turları, Plaj, Havuz ve Çocuk Havuzu vardır.
Yemek Servisi
Yemek servisimiz; yarım pansiyon şeklinde olup, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe şeklindedir.
Ulaşım
İstanbul Yenikapı ’dan hızlı feribotla 2 saatte Bandırma ’ya gelebilirsiniz. Bandırma – Erdek Karayolunda 22 km. uzaklıkta Erdek’e 18 -20 dakikalik bir sürede ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Erdek ’ten yaklaşık 9 km kamplar istikametine giderken Ocaklar yol ayrımından 10 dk gibi bir sürede Ocaklar ’a gelebilirsiniz. Ayrıca İstanbul ’dan gelirken hızlı feribotla aracınızı da getirme imkanı bulabilirsiniz. Bursa , Çanakkale, Ankara ’dan düzenli olarak otobüs seferleriyle ulaşabilirsiniz.
Erdek ’ten Ocaklar dolmuşlar yaz – kış düzenli tarifelerle çalışmaktadırlar, yaz aylarında dolmuş seferleri çok kısa aralıklarla hızlı bir şekilde devam etmektedir.
Konum
Denize sıfır konumdadır.
Apart Pansiyonlar, Butik Oteller, Erdek Bungalow Evler, Moteller, Oteller, Pansiyonlar kategorisinde bulunan Gardina Butik Otel sitemize 23 Aralık 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.607 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

WhatsApp chat