Trend Oteller de Yer Alan Tesis Bilgilerinizi Yönetmek, Güncellemek ya da Yeni Bir İlan Vermek İsterseniz Bizimle İrtibata Geçiniz. Telefonumuz : 0 533 699 84 10
Erdek Ulaşım | Bungalow Hoteller, Bungalow Oteller, Bungalow Ağaç Kütük Evler
Adres : Erdek - Balıkesir
Telefon : -
E-Posta : -
Üyelik Tarihi : 09 Aralık 2013

Erdek Ulaşım

ULAŞIM:

Yenikapı Bandırma İstanbul Deniz Otobüsü (İDO) seferleri ile 2 saatte hızlı ulaşım mümkündür. İDO’yu tercih edenler Araçlı veya araçsız seyahat olanağına sahiptir. Bandırma Erdek arası ise karayolu ile sadece 22km.’dir. Araçsız yolcular için Bandırma İskelesi’nin karşısından Erdek’e sürekli dolmuş seferleri mevcuttur.

Kendi aracı ile karayolundan gelmek isteyenler için İDO’nun Topçular-Yalova, Pendik – Yalova, Yenikapı Yalova veya Bursa’ya direk feribot seferleri ile kara yolunu kullanarak 4 saatte ulaşım mümkündür. (Bilgi için; www.ido.com.tr)

Ayrıca İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Çanakkale’den çok sayıda otobüs şirketinin Erdek’e düzenli seferleri vardır.

ŞEHİR İÇİ ULAŞIM:

Genellikle turistlerin yürüyerek dolaşmayı tercih ettikleri Erdek’te, Belediyeye ait otobüs seferleri, taksi durakları, bisiklet ve motorsiklet kiralaması yapan çok sayıda yer bulunmaktadır. Erdek garajından tüm köylere ve Bandırma’ya minibüsler düzenli seferler yapmaktadır. Şehir içinde keyifli fayton turları yapılmaktadır.

Bölge Bilgileri kategorisinde bulunan Erdek Ulaşım sitemize 09 Aralık 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.373 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

WhatsApp chat