Trend Oteller de Yer Alan Tesis Bilgilerinizi Yönetmek, Güncellemek ya da Yeni Bir İlan Vermek İsterseniz Bizimle İrtibata Geçiniz. Telefonumuz : 0 533 699 84 10
Erdek Eğlence | Bungalow Hoteller, Bungalow Oteller, Bungalow Ağaç Kütük Evler
Adres : Erdek - Balıkesir
Telefon : -
E-Posta : -
Üyelik Tarihi : 09 Aralık 2013

Erdek Eğlence

EĞLENCE

ARTEKA EĞLENCE TESİSLERİ:

Erdek’e gelen misafirleri Belediyeye ait benzerlerinden çok farklı beş şık tesis ağırlıyor.Çok amaçlı eğlence tesisi Arteka bünyesinde bar, restoran, disko gibi mekanları barındırıyor.

KAYA THE ROCK

Erdek’teki çok amaçlı eğlence tesisi Kaya The Rock 4000 kişi ayakta, 2000kişiyi de oturarak ağırlayacak kapasitede inşa edilmiş. 3000 metrekarelik alana kurulu KAYA THE ROCK’ta iki bar, restoran, disko, dev gösteri sahnesi, çorbacı, beach clup, çaybahçeleri ve kafeler, otopark, wc ve mağazalar dışında yapımı süren ikinci beach clup ile göz kamaştırıyor.

Seyitgazi tepesinin doğal kayalarının arasında bulunan düzlüğe doğal yapıya zarar vermeden yerleştirilmiş diskoya girdiğinizde, manzara büyüleyici. Devasa kaya duvarları, Doğanın insanoğluna sunduğu bu güzellik, insanoğlunun yetenekli elleri ile harikaya dönüşmüş. Dev sahnenin önünden kapıya kadar kayaların arasına yerleştirilmiş havuzu nilüfer çiçekleri süslüyor. Amfi şeklinde düzenlenmiş her bir basamağı şık bistro ve yüksek bar masaları süslüyor. Böylece sahneyi ve mekanı rahatça izleyebiliyorsunuz. İçerideki akustik ve güçlü ses düzeni içeride insanı rahatsız etmediği gibi, Açıkhava diskosu olmasından dolayı dışarıya da çok fazla gürültü kirliliği yapmamaktadır.

ICE&SUN BEACH

Taş Restoran’dan sadece on metre ileride,köşeyi dönünce,Ice&Sun Beach Club karşınıza çıkıyor.Küçücük koya yerleşmiş olan Ice&Sun,gündüzleri genç,yaşlı herkesin,deniz ve güneş keyfini yaşadığı bir mekan.Ice&Sun’da tavla oynayıp,içkinizi yudumlayıp animasyonlarla coşabilirsiniz.Gündüz,dostlarınızla sohbet ettiğiniz mekan,geceleri canlı müzik yapılan romantik bir bara dönüşüyor.

ROBİNSON BAR

Ice&Sun’ın küçük ama şık komşusu Robinson,Erdek’te keyifli akşamlar geçirebileceğiniz şirin bir bar.Mekan adını Seyitgazi Tepesi’nde yaşayan bir evsizden alıyor.Erdekliler,sık sık karşılaştıkları Robinson’u,bu küçücük mekanda anmaktan hoşnutlar.Sırtını eski bir kemere yaslamış Erdek’in ışıl ışıl sahilini izleyen Robinson’da geceler çok keyifli.

Bölge Bilgileri kategorisinde bulunan Erdek Eğlence sitemize 09 Aralık 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.463 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

WhatsApp chat