Trend Oteller de Yer Alan Tesis Bilgilerinizi Yönetmek, Güncellemek ya da Yeni Bir İlan Vermek İsterseniz Bizimle İrtibata Geçiniz. Telefonumuz : 0 533 699 84 10
Erdek Çuğra Plajı | Bungalow Hoteller, Bungalow Oteller, Bungalow Ağaç Kütük Evler
Adres : Çuğra Mevkii - Erdek - Balıkesir
Telefon : -
E-Posta : -
Üyelik Tarihi : 09 Aralık 2013

Erdek Çuğra Plajı

ÇUĞRA(ÇİĞURA)

Erdek’in en ünlü plajı Çuğradır. Bu bölgede Erdek’in otel, motel ve konaklama tesisleri bulunmaktadır. Göz alabildiğine altın gibi incecik kumu, hemen derinleşmeyen pırıl pırıl denizi, Kapıdağ’ın eşsiz manzarasını arkasına almış Çuğra özellikle yaz aylarında gerek turistlerin gerekse Erdek’te yaşayan binlerce kişinin denize girmek güneşlenmek için akın ettiği en önemli yerlerden biridir. Çuğra plajının paralelinde palmiye ağaçları ile süslenmiş yürüyüş bandı özellikle akşamüstü bisikletle gezenleri, yürüyüş yapanları ağırlar. Çevresinde bulunan otellerin kafe, restoran ve barlarının dışında sardunyalarla süslü kır kahvelerinde Erdek’in zeytinleri zeytinyağları ve leziz balıkları sunulur.

ÇUĞRA (ÇİĞURA)

It is the most famous beach of Erdek where there are hotels, motels and campsites with golden sand and crystal clear water in the sea which doesn’t suddenly get deep . The Cuğra Beach with the unique view of Kıpıdağ Mountain is very crowded in the summer time. On the way to the Çuğra beach where people have the sun-bath and swim, some walk or cycle among the palm trees in the evening .By the walk -track you can find some bars, cafes and restaurants ornamented with geraniums and have delicious olives, olive-oil with fresh fish of the Sea of Marmara.

Bölge Bilgileri kategorisinde bulunan Erdek Çuğra Plajı sitemize 09 Aralık 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.532 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

WhatsApp chat