Trend Oteller de Yer Alan Tesis Bilgilerinizi Yönetmek, Güncellemek ya da Yeni Bir İlan Vermek İsterseniz Bizimle İrtibata Geçiniz. Telefonumuz : 0 533 699 84 10
Endes Bungalow Evler | Bungalow Hoteller, Bungalow Oteller, Bungalow Ağaç Kütük Evler
Adres : Mehmetalan Köyü (Kazdağı Milli Park Girişi) Zeytinli - EDREMİT - BALIKESİR
Telefon : 0 266 377 17 11 - 0 545 479 08 12
E-Posta : endes_camp@hotmail.com
Websitesi : www.endeskamp.com.tr
Üyelik Tarihi : 17 Haziran 2014

Endes Bungalow Evler

Bungalow Evlerimiz

Dünya’nın ender bulunan oksijen deposu, Afrodit’in ilk dünya güzeli seçildiği, uğruna savaşılan Troyalı Helena’nın yaşadığı, tanrılar tanrısı Zeus’un, bin pınarlı (İDA) Kazdağları’nda, nehrin kenarında, ağaç ve taş evlerden oluşan kampımız sizi konuk etmekten mutluluk duyar.

Oda Özellikleri
Tesisimiz her türlü ihtiyacınızın düşünüldüğü bungalow ağaç evlerden oluşmaktadır. Odalarda her türlü konaklama ihtiyacınıza karşılık verecek komfor bulunmaktadır. Bulunduğumuz mevkiiden dolayı Temmuzun ortasında bile klimaya ihtiyaç duyulmamaktadır.
İndirimler
Kampımız yarım pansiyondur. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe dir. Kişi başı 100 Türk lirasıdır.
0-6 yaş çocuklardan ücret alınmaz, 6-12 yaş çocuklar % 50 indirimlidir.
Spor ve Aktiviteler
Kampımız Kazdağları’nın debisi en yüksek nehri olan Zeytinli Çayı kenarında kurulmuştur. Binlerce yıl önce oluşmuş doğal gölde Afrodit’in güzelleştiği sularda yüzmek ve Türkiye’de bir ilk, peri kızlarının oynaştığı nehirde gece yüzmek istemez misiniz?
Konaklama

Kampımızda 20 adet ev vardır. 45 yatak kapasitelidir. Evlerimiz 2 ve 3 yataklıdır. Evlerimizde WC DUŞ, sıcak su mevcuttur. Kampımıza ait çift yataklı 10 adet çadır bulunmaktadır.

Her evin kendine ait sebze bahçesi var, kendi sebzelerinizi sulayabilir, çapalayabilirsiniz. Yetiştirdiğiniz ürünü dalından koparıp afiyetle yiyebilirsiniz.

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olup, yemeklerimiz Ege mutfağının zengin çeşitlerinden ve zeytinyağlı olarak sunulmaktadır.

Aileniz ve sevdiklerinizle nehir kenarındaki sedirlerde uzanıp su ve bülbül sesleri eşliğinde kitabınızı okuyabilir, sohbet edebilir ve hatta geceleri yıldızları seyredebilirsiniz.

Ulaşım
 Kampımız, Kazdağları’nın eteklerinde bulunan Mehmetalan köyü ve Milli Park Girişi yakınındadır. Otobüs ile Akçay otogarına geldiğinizde, Akçay’dan köyümüze çalışan ZEYTİNLİ minibüslerine binerek Mehmetalan Köyü’ne ulaşabilirsiniz ya da Akçay’dan kampımızla anlaşmalı makül fiyata çalışan ticari taksi ile gelebilirsiniz. Grup halinde geldiğinizde kampımıza ait servis minibüsü ile ücretsiz siızi karşılayacağız ve kampımıza ulaştıracağız. İstanbul’dan Bandırma’ya hızlı feribotla geldiğinizde anlaşmalı olduğumuz 7-10 kişilik VIP araçlarla BALTUR firması sizi feribotun kapısında karşılayacak kampımıza kadar ya da Akçay’a kadar getirecek, tarafımızdan karşılanacaksınız. Bandırma’dan kampımıza kadar kişi başı fiyatı 40 TL’dir. BALTUR VIP Rezervasyon Tel: 0266 373 97 77
Konum
Kazdağları milli parkı girişindedir. Doğa ile iç içe ve tesisimizin ortasından akan yüzülebilecek soğuklukta bir doğal su havuzu bulunmaktadır.
Akçay Bungalow Evler, Altınoluk Bungalow Evler, Bungalow Evler, Güre Bungalow Evler, Kamp Alanları, Oteller kategorisinde bulunan Endes Bungalow Evler sitemize 17 Haziran 2014 tarihinde firma yetkilisinden yazılı ve görsel materyalleri kullanma yetkisi alınarak eklenmiş ve 5.678 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Ergin Söyler
19 Haziran 2018 - 16:21

Yıllardır Küçükkuyu Sahilinde gitmediğimiz yer kalmadı diyebilirim.İki yıl önce arkadaşlar vasıtasıyla ve biraz da keşfettiğimiz “Naci Baba’nın Yeri” tam anlamıyla mükemmel. Servis,kalite,güleryüz, uygun fiyat ve gerçek anlamda aile yeri arıyorsanız tam size göre. Asla pişman olmazsınız.Bu vesileyle “Naci Baba”ya ve tüm çalışanlarına da çook teşekkür ederiz.

WhatsApp chat