Trend Oteller de Yer Alan Tesis Bilgilerinizi Yönetmek, Güncellemek ya da Yeni Bir İlan Vermek İsterseniz Bizimle İrtibata Geçiniz. Telefonumuz : 0 533 699 84 10
Elibol Camping Kadırga Koyu Assos | Bungalow Hoteller, Bungalow Oteller, Bungalow Ağaç Kütük Evler
Adres : Rehber Hizmeti Almıyor
Telefon : Rehber Hizmeti Almıyor
E-Posta : Rehber Hizmeti Almıyor
Websitesi : Rehber Hizmeti Almıyor
Üyelik Tarihi : 03 Temmuz 2018

Elibol Camping Kadırga Koyu Assos

« arasında 5 »

KAMPIMIZ

Kampımızı, siz misafirlerimiz için titizlikle hazırladık. Siz misafirlerimize kendi ürettiğimiz doğal ürünlerimizi ikram ediyoruz. Gerek denize sıfır zeytin ağaçları ile kaplı geniş alanımız, gerekse çadırlarımız ve malzemelerimizle sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

KAMP ÖZELLİKLERİ

Bir kampta gerekli olan tüm müştemilat ve müstakil kamp hizmetlerini siz konuklarımıza Elibol Camping olarak sağlamaya çalışıyoruz. Gününüzü eşsiz kılacak olan bu görselliği ve muhteşem havayı mutlaka ciğerleriniz de hissetmelisiniz. 

FİYATLAR

15 Eylül’den sonra sezon sonu indirimlerimiz başlıyor. Kampımızda konaklama seçeneklerimizi bizi arayarak öğrenebilirsiniz.  

SPOR VE AKTİVİTELER

Dağ – Doğa Yürüyüşleri
Yüzme
Şnorkel
Dalış
Zıpkınla Balık Avlama

YEMEK SERVİSİ

Restaurant, Yöre Balığı

ULAŞIM

OTOMOBİL İLE GELİRSENİZ:

İstanbul üzerinden karayolu ile:
Çanakkale üzeri güzergah (iki alternatifli) 1.Alternatif: Tekirdağ – Keşan – Eceabat – Çanakkale – Ezine – Ayvacık – Assos (Behramkale)
2.Alternatif: Tekirdağ – Keşan – Gelibolu – Lapseki – Çanakkale – Ezine – Ayvacık – Assos (Behramkale) 

Bursa üzerinden karayolu ile:
Pendik Yalova (İDO) – Bursa – Balıkesir – Edremit – Akçay – Altınoluk – Küçükkuyu – Assos (Behramkale) 

Ankara üzerinden karayolu ile:
Ankara – Eskişehir – Bursa – Balıkesir – Edremit – Akçay – Altınoluk – Küçükkuyu – Assos (Behramkale) 

İzmir üzerinden karayolu ile:
Ayvalık – Burhaniye – Edremit – Akçay – Altınoluk – Küçükkuyu – Assos (Behramkale) 

(Assos Troy Otel Karşısı) 

KONUM

Balıkesir üzerinden gelmek isterseniz feribotla Bandırma, Balıkesir, Altınoluk, Küçükkuyu, Assos Kadırga koyu, Edremit İstanbul İstanbul Edremit atlas jet uçak firması çalışmaktadır. 

Altınoluk Bungalow Evler, Assos Bungalow Evler, Ayvalık Bungalow evler, Badavut Bungalow Evler, Bungalow Evler, Cunda Bungalow Evler, Geyikli Bungalow Evler, Gökçeada Bungalow Evler, Güre Bungalow Evler, Kamp Alanları, Küçükkuyu Bungalow Evler, Oteller, Sokakağzı Bungalow Evler kategorisinde bulunan Elibol Camping Kadırga Koyu Assos sitemize 03 Temmuz 2018 tarihinde firma yetkilisinden yazılı ve görsel materyalleri kullanma yetkisi alınarak eklenmiş ve 3.538 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
Eklenmemiş
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Ergin Söyler
19 Haziran 2018 - 16:21

Yıllardır Küçükkuyu Sahilinde gitmediğimiz yer kalmadı diyebilirim.İki yıl önce arkadaşlar vasıtasıyla ve biraz da keşfettiğimiz “Naci Baba’nın Yeri” tam anlamıyla mükemmel. Servis,kalite,güleryüz, uygun fiyat ve gerçek anlamda aile yeri arıyorsanız tam size göre. Asla pişman olmazsınız.Bu vesileyle “Naci Baba”ya ve tüm çalışanlarına da çook teşekkür ederiz.

WhatsApp chat