Trend Oteller de Yer Alan Tesis Bilgilerinizi Yönetmek, Güncellemek ya da Yeni Bir İlan Vermek İsterseniz Bizimle İrtibata Geçiniz. Telefonumuz : 0 533 699 84 10
Dupnisa Bungalov Evler | Bungalow Hoteller, Bungalow Oteller, Bungalow Ağaç Kütük Evler
Adres : Kofçaz - Kırklareli
Telefon : 0 533 699 84 10
E-Posta : bilgi@dupnisakamp.com
Websitesi : https://www.dupnisakamp.com
Üyelik Tarihi : 09 Ağustos 2020

Dupnisa Bungalov Evler

Kırklareli‘ nin Kofçaz İlçesinde 5.5 dönümlük bir arazide bungalow ev, çadır ve glamping kamp hizmeti vermeye hazırlanıyoruz. Yüzme havuzumuz, peyzajımız ve genel altyapımız hazırlanır hazırlanmaz siz değerli misafirlerimizi, kampsever ve doğasever dostlarımızı kabule başlayacağız.

Dupnisa Bungalov Evler

Kırklareli Bungalow Evler, Kofçaz Bungalow Evler, Oteller kategorisinde bulunan Dupnisa Bungalov Evler sitemize 09 Ağustos 2020 tarihinde firma yetkilisinden yazılı ve görsel materyalleri kullanma yetkisi alınarak eklenmiş ve 3.258 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
Eklenmemiş
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Ergin Söyler
19 Haziran 2018 - 16:21

Yıllardır Küçükkuyu Sahilinde gitmediğimiz yer kalmadı diyebilirim.İki yıl önce arkadaşlar vasıtasıyla ve biraz da keşfettiğimiz “Naci Baba’nın Yeri” tam anlamıyla mükemmel. Servis,kalite,güleryüz, uygun fiyat ve gerçek anlamda aile yeri arıyorsanız tam size göre. Asla pişman olmazsınız.Bu vesileyle “Naci Baba”ya ve tüm çalışanlarına da çook teşekkür ederiz.

WhatsApp chat