Trend Oteller de Yer Alan Tesis Bilgilerinizi Yönetmek, Güncellemek ya da Yeni Bir İlan Vermek İsterseniz Bizimle İrtibata Geçiniz. Telefonumuz : 0 533 699 84 10
Bir İnci Yalısı Butik Otel | Bungalow Hoteller, Bungalow Oteller, Bungalow Ağaç Kütük Evler
Adres : Erdek - Balıkesir
Telefon : 0 532 234 90 18 - 0 530 527 66 47
E-Posta : incieker@yahoo.com
Websitesi : www.birinciyalisibutikotel.com
Üyelik Tarihi : 08 Mayıs 2014

Bir İnci Yalısı Butik Otel

Otelimiz

Marmara’ nın incisi Erdek’te İnci Yalısı Butik Otel olarak 2014 Haziran ayında faaliyete başlıyoruz.

Oda Özellikleri
Odalarımız, evinizde ki konforu aratmayacak kadar rahat ve huzur dolu.
İndirimler
Fiyatlarımız ile ilgili bilgiyi telefonlarımızdan bize ulaşarak alabilirsiniz.
Spor ve Aktiviteler
Doğa içinde bulunan butik otelimiz, spor için de uygun ortamlara çok yakındır. Doğa yürüyüşleri, meraklısı olanlara deniz aktiviteleri, Erdek’ in meşhur geceleri ( Erdek merkeze yürüyüş mesafesindeyiz.)
Yemek Servisi
Yemek servisimiz; oda kahvaltı şeklindedir.
Ulaşım
İstanbul Yenikapı ’dan hızlı feribotla 2 saatte Bandırma ’ya gelebilirsiniz. Bandırma – Erdek Karayolunda 22 km. uzaklıkta Erdek’e 18 -20 dakikalik bir sürede ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Erdek ’ten yaklaşık 9 km kamplar istikametine giderken Ocaklar yol ayrımından 10 dk gibi bir sürede Ocaklar ’a gelebilirsiniz. Ayrıca İstanbul ’dan gelirken hızlı feribotla aracınızı da getirme imkanı bulabilirsiniz. Bursa , Çanakkale, Ankara ’dan düzenli olarak otobüs seferleriyle ulaşabilirsiniz.
Erdek ’ten Ocaklar dolmuşlar yaz – kış düzenli tarifelerle çalışmaktadırlar, yaz aylarında dolmuş seferleri çok kısa aralıklarla hızlı bir şekilde devam etmektedir.
Konum
Denize sıfırdır.

 

 

Apart Pansiyonlar, Butik Oteller, Erdek Bungalow Evler, Moteller, Oteller, Pansiyonlar kategorisinde bulunan Bir İnci Yalısı Butik Otel sitemize 08 Mayıs 2014 tarihinde firma yetkilisinden yazılı ve görsel materyalleri kullanma yetkisi alınarak eklenmiş ve 2.308 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
WhatsApp chat